אודות

נעים להכיר,

אני שלו לוי ואני יועץ שיווק דיגיטלי.

אני כותב ללקוחות המדהימים שלי תוכניות שיווק, בונה להם אתר שמתפקד ככלי שיווקי, ועוזר להם להבין את המשמעות של פעולות השיווק שהם עושים כדי לשפר את הביצועים של העסק שלהם בשורה התחתונה.

לכולנו, בעלי העסקים, יש סיפור. גם לך, נכון?

אז הנה שלי:

אחרי כמה שנים בהן ניהלתי מספר פרוייקטים, ביניהם אתרי תוכן ומסחר אלקטרוני, אני משתמש בידע ובניסיון שלי כדי לעזור לאנשים טובים להגשים את החלומות שלהם, וליצור יחד איתם עסקים ברי-קיימא. 

אני עוזר להם לתכנן את השיווק שלהם, להקים מערכות שיווקיות, ליצור קשר עם לקוחות, ולחשוף יותר אנשים לערך שיש להם להביא לעולם. עם הסתכלות מערכתית, פרקטית ומותאמת ללקוח, אני יכול לתכנן ולהוציא לפועל מערכות שיווק מכל סוג, ולהיות בטוח שהם יתפקדו בצורה האופטימלית כשלקוחות יגיעו, וכדי שלקוחות יגיעו.

 

אפשר להיות יותר ספציפי?

שירותי שיווק דיגיטלי, מייעוץ ותכנון - ועד לביצוע

ייעוץ ותכנון מערכות שיווק דיגיטלי

יש את אלו שאוהבים לעשות את השיווק שלהם לבד. מזדהה?

מפאת קוצר בתקציב, או מפאת מקצוענות מאוד גדולה שאי אפשר לתת למישהו אחר לכתוב עליה, או מפאת רצון מוגזם (ולגיטימי) לשלוט בשיווק של העסק – יש אנשים שפשוט רוצים לעשות את זה בעצמם.

אבל אז הם מגיעים לשולחן הכתיבה, נאבדים שעתיים בפייסבוק, לא מצליחים להעלות מודעה ולא מבינים אם הם הצליחו, או שלא.

אנחנו מבינים ביחד מי הלקוח שיקנה את המוצר שלך, כותבים תוכנית משימות פרקטית להגעה אליו, בעזרת אסטרטגיית תוכן ברורה וערוצי הפצה מתאימים – פוגעים במטרה.

עיצוב ופיתוח אתרי תדמית וחנויות וירטואליות

שירותי בניית האתרים שאני מציע הם מקיפים ומכווננים לבניית אתר ממיר ומוכר. החל משלב התכנון – דרך העיצוב הויזואלי, שמבוצע על ידי מעצבים חדים ובעל ניסיון, ועד לאתר מבוסס וורדפרס רספונסיבי שאני בונה בשביל העסק שלך.

כל אתר שאני בונה מותאם באופן ספציפי ללקוח, לאסטרטגיה השיווקית שלו ולפעילויות שהוא מתכנן לעשות בדיגיטל. כל אתר נבנה עם מחשבה תחילה – להקל על המשתמש בנקודת הסיום של הפרויקט. ניתן ללחוץ כאן למעבר לתיק העבודות המלא.

בקיצור, אם העסק שלך צריך אתר, זה הזמן ליצור איתי קשר.