נעים להכיר,

אני שלו לוי ואני בונה אתרים.

אבל לא סתם אתרים. זה נקרא "מערכות שיווקיות", אתרים שמתפקדים ככלי שיווקי, אתרים שיכולים לשפר את הביצועים של העסק שלך בשורה התחתונה.

כל החיים אהבתי לשווק.

זה היה חלק ממה שנהנתי לעשות: נהנתי מכתיבה, בניית אתרים, ואפילו היו לי מספר הזדמנויות ליישם את זה כנער או בצבא. באופן טבעי, זה גם מה שלמדתי. ובאמת, העולם היטיב איתי. ניהלתי פרוייקטים שאני גאה בהם. לקחתי חלק בבנייה של מספר עסקים, התנסיתי במספר כלים שיווקיים והובלתי הצלחות. רק שמשהו היה לי חסר.

אני חושב שהמילה המדויקת היא "אנושיות". 

בעולם של מספרים, עולם של שורה תחתונה, עולם של מיקסום רווח, פחות רואים את הערך במוצרים שמוכרים. ומה שאני למדתי, זה שאנשים לא קונים מוצר: הם קונים ערך. הם רוצים שאשנה להם את החיים. הרגשתי שהמוצרים שמכרתי לא נתנו מספיק ערך, הרגשתי חלק משקר לבן, ואז עזבתי.

מצאתי אנשים שאני מאמין במוצרים שלהם, בשינוי שהם עושים בעולם. אנשים שאהבתי להיות לידם. הייתה לי הזכות שהם ירצו לעבוד איתי, וזה מה שאני עושה היום: עוזר לאנשים טובים להגשים את החלומות שלהם, וליצור יחד איתם עסקים ברי-קיימא. 

אני עוזר להם להקים את המערכת השיווקית שלהם, ליצור קשר עם הלקוחות שלהם, ולחשוף יותר אנשים לכמויות הערך העצומות שיש להם להביא לעולם.

המערכות השיווקיות האלו בנויות מ-4 חלקים, שמתאימים לכל עסק. את 4 החלקים האלו ראיתי באתרי תוכן, אתרי מסחר אלקטרוני ואתרים של נותני שירותים, והם מרכיבים כל עסק – גם עסקים שלא נמצאים במרחב הדיגיטלי.

  1. מערכת מידע, שמאפשרת ללמוד את הלקוח ולאפיין את הצרכים שלו – כדי לספק לו יותר ערך.
  2. לקוח, שעובר שינוי באמצעות המוצר.
  3. תוכן, שמשפיע רגשית על הלקוח וגורם לו לפעול וליהנות מהמוצר.
  4. ערוץ הפצה, שדרכו מעבירים את התוכן ללקוח.

צורת ההסתכלות הזו שבנויה מ-4 חלקים מאפשרת לי לתכנן ולהוציא לפועל אתרים מכל סוג, ולהיות בטוח שהם יתפקדו בצורה האופטימלית כשלקוחות יגיעו, וכדי שלקוחות יגיעו.

 

אפשר להיות יותר ספציפי?

הנה מספר דוגמאות לאתרים שבניתי:

בניית אתרים בירושלים - דוגמאות - 3

מלבושי קודש

בניית אתרים בירושלים - דוגמאות - 1

שטיבל בריאות טבעית

בניית אתרים בירושלים - דוגמאות - 4

Davidstone - שיווק נדל"ן

בניית אתרים בירושלים - דוגמאות - 2

גימפס - שיווק במדיה חברתית